Kto może studiować?

Kto może studiować

 

Wybierz nową specjalizację lub doskonal umiejętności.

Studia na kierunku Psychobiologia Zdrowia skierowane są do wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą problematyką zdrowia i choroby, a w szczególności do osób, które zawodowo pracują w obszarze profilaktyki i ochrony zdrowia, którzy chcą poszerzyć zakres swojej wiedzy, kompetencji i umiejętności w dziedzinie medycyny integracyjnej oraz tych wszystkich, którzy interesują się promowaniem zdrowego stylu życia i psychoedukacją zdrowia.

Studia adresowane są do osób otwartych na nowatorskie metody w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Wiedza z tego zakresu to doskonałe uzupełnienie wykształcenia osób pracujących z dziećmi, opiekunów, psychologów, pielęgniarek, położnych, lekarzy, osteopatów i fizjoterapeutów, psychoterapeutów, osób zajmujących się coachingiem i doradztwem w zakresie zdrowia oraz terapiami integracyjnymi z obszaru Naturoterapii.

Zapraszamy na studia osoby które mają ukończone studia wyższe, zarówno te z licencjatem oraz te z tytułem magistra.

 

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.