Akademia Psychobiologii Zdrowia®

Uzdrawianie świadomością i madrością przestrzeni serca

 

Miło mi powitać Cię na stronie Akademii Psychobiologii Zdrowia® Jej nazwa powstała z mojej pasji do psychologii, poznawania praw biologii oraz medycyny integracyjnej, a także z wiedzy specjalistycznej jako psychologa klinicznego, specjalisty psychosomatyki oraz psychobiologii. Od zawsze oczywistym faktem był dla mnie wpływ emocji na biologię człowieka i efekt tego wpływu, manifestujący się somatycznie w ciele. Moją autorską metodę nazwałam Psychobiologiczną Koncepcją Zdrowia i Choroby.

 

Działalność Akademii Psychobiologii Zdrowia®

W Akademii Psychobiologii Zdrowia® przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie, organizując dni otwarte, wykłady wprowadzające w tematykę psychobiologii, warsztaty i szkolenia tematyczne. Dla osób pragnących uzyskać specjalistyczną wiedzę potwierdzoną certyfikatem i/lub świadectwem ukończenia, stworzyłam autorski, 22 – modułowy program nauki w formie online.

Program tematyczny Akademii Psychobiologii Zdrowia® oparty jest na moim wieloletnim doświadczeniu w pracy z podopiecznymi, wiedzy z zakresu psychobiologii i psychosomatyki, na psychologicznej koncepcji systemowego modelu lojalności rodzinnej, genealogii emocji chorób dziedzicznych oraz wczesnej traumy. Nawiązuję również do prac Bruce Liptona - cytologa i profesora Uniwersytetu Wisconsin, terapii Recall Healing® dr Gilberta Renaud, a także prac dr Davida R. Hawkinsa, lekarza psychiatry klinicznego, którego celem w życiu było poszukiwanie najskuteczniejszego sposobu uwalniania ludzkiego cierpienia. Wiedza z obszaru biologicznych praw natury i biologicznego myślenia oraz nowej medycyny i psychologii wzbogaca wartość merytoryczną programu.

 

Dlaczego warto zapisać się na szkolenia otwarte lub uczyć się w Akademii Psychobiologii Zdrowia®?

Spotkania w Akademii Psychobiologii Zdrowia® prowokują do nowego spojrzenia na wpływ stresu i emocji na zdrowie człowieka oraz na mechanizm powstawania chorób.

Podczas różnorodnych warsztatów i szkoleń:

  • Dowiesz się, jaki wpływ na zdrowie dziecka ma stan emocji rodziców przed poczęciem, w okresie ciąży, podczas porodu i pierwszego roku życia dziecka.
  • Poznasz wpływ emocji na nadwagę i zaburzenia odżywiania oraz przyczyny alergii.
  • Nauczysz się przyglądać dolegliwościom z punktu widzenia biologii i rozmawiać ze swoim organizmem.
  • Odkryjesz wpływ traumy emocjonalnej na powstawanie chorób nowotworowych, przewlekłych, a także chorób z autoagresji, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów czy stwardnienie rozsiane.

Swoją ofertę szkoleniową kieruję do wszystkich, którzy chcą spojrzeć w uważny i odkrywczy sposób na historię własnej rodziny. Większość naszych dolegliwości fizycznych odzwierciedla mentalny i emocjonalny poziom problemu, który najczęściej pozostaje nie w pełni uświadomiony. Na spotkaniach zachęcam do głębszego poznawania siebie i rozpoznawania schematów, które mają wpływ na całościowy dobrostan.  

Dysponuję wieloletnim doświadczeniem jako praktyk psychobiologii i psychosomatyki w pracy z pacjentem oraz rozległą wiedzę z komplementarnych dziedzin. Psychobiologia jest moją wielką pasją, którą pragnę dzielić się z innymi. Zawsze wyczerpująco odpowiadam na pytania, w przystępny sposób wyjaśniam pochodzenie "konfliktu psycho-biologicznego", lubię pracę „na żywo” - bez wcześniejszego przygotowania.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.