Regulamin

Regulamin

korzystania ze strony www.akademiapsychobiologii.pl

 

  1. Właścicielką strony www.akademiapsychobiologii.pl jest Violetta Karys, Gabinet Neuropsychoterapii Violetta Karys ul. Zwycięska 14E/4/3, 53-033 Wrocław, NIP 6180010108

  2. Korzystanie ze strony internetowej jest jednoznaczne z zaakceptowaniem zarówno Regulaminu strony, jak i Politykę Prywatności.

  3. Strona powstała w celu informowania o usługach jakie są świadczone przez firmę Gabinet Neuropsychoterapii Violetta Karys. Należą do nich: konsultacje stacjonarnie i zdalnie, szkolenia, warsztaty i kursy online.

  4. Zawar­tość strony (treść, kształt, struk­tura) chro­niona jest powszech­nie obo­wią­zu­ją­cym prawem, w szcze­gól­no­ści posta­no­wie­niami ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o pra­wie autor­skim i pra­wach pokrew­nych (Dz. U. z 2017 r. poz. 880).

  5. Kopiowanie materiałów (takich jak: zdjęcia, teksty, grafiki itp.), całości lub fragmentu kodu strony, a także pozostałych elementów graficznych stanowiących szablon strony jest zabronione bez zgody Właściciela strony.

  6. Wszystkie materiały dostarczane przez firmę Gabinet Neuropsychoterapii Violetta Karys w ramach strony internetowej są publikowane wyłącznie w celach informacyjnych lub edukacyjnych, a nie w ramach leczenia jakichkolwiek stanów lub chorób. Autorka dołożyła wszelkich starań, żeby gruntownie wyjaśnić zawarte na stronie zagadnienia i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub nieścisłości, które mogą wyniknąć.

  7. Prosimy o skonsultowanie się z lekarzem w sprawie możliwości zastosowania informacji przedstawionych na stronie. Instrukcje i porady przedstawione na stronie nie mają zastępować porad medycznych lub być substytutem doradztwa medycznego. Informacje te należy wykorzystywać w połączeniu z wskazówkami i opieką lekarza. Prosimy o rozważne podejmowanie wszelkich decyzji dotyczących zdrowia.

  8. Właścicielka strony zastrzega sobie prawo zmiany Regu­la­minu. W przy­padku doko­na­nia zmian w Regu­la­mi­nie, informacja o doko­na­nej zmia­nie pojawi się w postaci zamiesz­cze­nia ujed­no­li­co­nego tek­stu zmie­nio­nego Regu­la­minu na stro­nie internetowej. Wówczas, dalsze korzy­sta­nie z naszej strony jest jed­no­znaczne z tym, że akceptujesz nową tre­ść Regulaminu.

  9. W razie jakich­kol­wiek zastrze­żeń lub wąt­pli­wo­ści, doty­czą­cych tre­ści zamiesz­czo­nych na stronie, prosimy o kontakt pod adresem: info@akademiapsychobiologii.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.