Akademia PsychoBiologii Zdrowia – Platforma kursowa

Dlaczego warto

Właśnie teraz masz niepowtarzalną okazję skorzystać z moich autorskich webinarów i szkoleń psychologicznych online, które do tej pory pomogły zmienić życie wielu osobom. Trzy najważniejsze powody dla których Twoja inwestycja w siebie jest dla Ciebie najważniejsza to:

Moja wiedza i doświadczenie

Moje kompetencje, czyli wiedza i mądrość jej użycia oraz praktyka i wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami są poparte efektami oczekiwanych zmian, których doświadczyli. Jako psycholog kliniczny oraz specjalista psychosomatyki i psychobiologii a także terapeuta systemowy, zachęcam do wybrania jednej z najlepszych ofert w dziedzinie psychobiologii i nowej świadomości.

Skuteczne narzędzie do pracy własnej

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę, poznasz przyczyny konfliktów, otrzymasz narzędzia do pracy ze sobą. Moje prowadzenie pozwoli uświadomić dotychczasowe osobiste przekonania i schematy oraz w procesie uważności zyskać nową świadomość i wypracować nowe oczekiwane rezultaty.

Twoja wygoda i komfort w atrakcyjnej cenie

Z kursu korzystasz gdzie chcesz, kiedy chcesz i ile chcesz. Oszczędzasz na dojazdach, hotelach, wyżywieniu. Korzystasz z kursu według własnych zasad, w wyznaczonym przez siebie czasie i przerabiasz zagadnienia we własnym tempie. A dodatkowo otrzymujesz kurs o połowę taniej niż szkolenie stacjonarne.

Kursy i szkolenia psychologiczne online

Zapis autorskich wykładów z Psychobiologii Zdrowia to skarbnica wiedzy i narzędzia do pracy ze sobą w procesie rozwoju i nowej świadomości siebie. Wybierz szkolenie, które czujesz, że dotyczy Ciebie najbardziej.

3

Intensywny Kurs zawiera informacje na temat wpływu doświadczanych emocji na wagę ciała, budowę i figurę, która choć nie zawsze nam się podoba, jest zgodna z naszym aktualnym stanem emocjonalnym, w jakim pozostajemy.

2

Intensywny Kurs omawia schematy znajdowania swojego życiowego partnera, mówi o znaczeniu związku w psychobiologii, o konsekwencjach braku właściwej komunikacji miedzy rodzicami i dzieckiem.

4
Intensywny Kurs dotyczy tworzenia rzeczywistości finansowej. Przyjrzysz się swoim programom pieniędzy z perspektywy psychobiologii, psychogenealogii oraz gry systemu rodzinnego, tradycji hebrajskiej oraz umysłu milionera.

Opinie uczestników

Agnes

Pani Wioletta to magiczna osoba. Uczestniczę w jej pierwszych zorganizowanych kursach online Świadomość ciała i Związki /Triady po zapoznaniu się wcześniej z Akademią Psychobiologii i czytaniem blogów a także wywiadami z Panią Wiolettą. Wiedza przekazywana przez nią po prostu do mnie trafia ze względu na bardzo malowniczy sposób jej przedstawiania .Trafne pytania zachęcają do odszukiwania wspomnień traum sytuacji które od razu działają jak zapalnik w mojej głowie . Już po kilku spotkaniach czuję, ze inaczej operuję w relacjach z najbliższymi osobami w moim życiu. Jestem w stanie obserwować więcej niż „reagować” na sytuacje. Pozwalam sobie być i mam wewnętrzna zgodę na to co jest zamiast chęć uciekania od tego. Jestem w trakcie procesu i czekam na więcej wskazówek do odkrycia tych puzzli które jeszcze są przede mną zasłonięte. Dziękuję z całego serca Pani Violetto!!!

Sylwia

Jestem bardzo rada i wdzięczna za przeprowadzenie tak wartościowych wykładów online, dzięki którym dowiedziałam się o wielu interesujących aspektach psychobiologii i mogłam jeszcze głębiej uczestniczyć w procesie samopoznania się. Oba tematy kursu bardzo ze mną rezonowały, gdyż była/jest to tematyka, która na ten czas jest mi bardzo potrzebna. Pani Violetta Karys ma niewątpliwie dar przekazywania wiedzy w taki sposób, że potrafi "zarażać" nią innych i motywować do poszukiwania odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Miałam już szansę uczestniczyć w mini wykładzie w Szczecinie prowadzonym przez Panią Violettę i jestem oczarowana jej osobą oraz jej olbrzymią wiedzą, którą tak chętnie dzieli się z innymi. To niezwykle świadoma, otwarta, pełna pasji, emanująca ciepłem i empatią osoba. Dziękuję za to, że Pani jest i za tak ważną i potrzebną misję, którą Pani pełni. Serdeczności 

Beata

Gorąco polecam kursy organizowane przez Akademię Psychobiologii Zdrowia, każdemu kto pragnie rozwiązać swoje problemy zdrowotne i poznać siebie od strony emocjonalnej. Pani Violetta Karys oprócz przekazywania wiedzy merytorycznej, poprowadzi "za rączkę", krok po kroku / nawet laika/ przez różne obszary życia, w których przez własne reakcje emocjonalne programujemy "choroby". Pomimo, iż jestem absolwentką wielu kursów z tego zakresu z wielką ciekawością przystąpiłam do dwóch kursów prowadzonych przez Panią Violettę. Jestem zachwycona. Metoda prowadzenia pozwala każdemu uczestnikowi oprócz poznania wiedzy merytorycznej, rozwiązywać własne problemy zdrowotne. Ja, zgodnie z wytycznymi Pani Violetty odpowiadałam na pytania z różnych obszarów życia. Ku mojemu zaskoczeniu odnalazłam swoje programujące reakcje na płaszczyznach, które wcześniej nie przyszły mi do głowy. Mało tego, w gratisie, rozpatrując tylko jeden symptom, odnalazłam programy innych. Bardzo, bardzo dziękuję Pani Violetto za trud, wysiłek i pracę jaką Pani włożyła w stworzenie takiej formy kursów. Myślę, że dzięki właśnie tej formie wiele osób będzie miała możliwość skorzystania z nich i uświadomienia sobie przyczyn swoich dolegliwości. Jeszcze raz dziękuję.

Dowiedz się jak odmienić
swoje życie

Kursy online to szansa na lepsze życie. Kiedy zdobędziesz wiedzę i dowiesz się dlaczego pojawiają się konkretne emocje, skąd wynikają postawy, zachowania, zyskasz klucz do zmiany. Zdobyta wiedza podczas kursu to pierwszy krok na drodze ku lepszemu życiu. Nowa świadomość zyskana w procesie uświadamiania rozwiązuje problem, ponieważ zauważenie powiązań powoduje spontaniczną reorganizację Pola, czyli dekodowanie. A zauważanie często naprawia więcej niż samo naprawianie.

 

Jeżeli
✔️ Chcesz lepiej zrozumieć siebie…
✔️ Poznać przyczyny swoich problemów…
✔️ Pragniesz poczuć się lepiej…
✔️ Chcesz zyskać wiedzę pomagającą dokonać zmiany…
✔️ Potrzebujesz narzędzi i nowych umiejętności do pracy własnej lub z pacjentami…

Ten kurs jest dla Ciebie!

Zastanów się
✔️ Jak bardzo ta wiedza może wpłyną na Twoją świadomość i zmienić Twoje życie?
✔️ Jak bardzo może wpłynąć na jakość Twojej pracy z pacjentami?

Już teraz zainwestuj w Siebie, bo to jest najlepsza inwestycja w życiu. Bądź zmianą, jaką chcesz zobaczyć we Wszechświecie.