Dlaczego warto uczyć się w Akademii Psychobiologii Zdrowia®

AKADEMIA PSYCHOBIOLOGII ZDROWIA® ONLINE

1. Obszerny zakres programowy modułów szkoleniowych. 

2. Dogodna forma uczęszczania na zajęcia – spotkania online.

3. Kompleksowy program nauczania dający wiedzę i narzędzia do pracy.

4. Zajęcia prowadzone przez Violettę Karys - psychologa klinicznego, specjalistę psychosomatyki i psychobiologii, certyfikowanego facilitatora Recall Healing Institute®.

5. Mała grupa oraz intymna atmosfera spotkań, pozwalająca zadbać o każdego uczestnika oraz umożliwiająca głębsze „doświadczanie siebie”.

6. Certyfikat ukończenia i tytuł Certyfikowanego Facylitatora Psychobiologii i Terapii Psychosomatycznej oraz Świadectwo ukończenia Akademii Psychobiologii Zdrowia we współpracy z OKiDZ we Wrocławiu (w zależności od wybranego poziomu kształcenia).

7. Do wyboru trzy poziomy kształcenia: A, B i C:

Nowatorski kierunek: Psychobiologia Zdrowia

Proponowany przeze mnie nowatorski kierunek prowokuje do nowego spojrzenia na wpływ stresu i emocji na zdrowie człowieka oraz na mechanizm powstawania chorób. Psychobiologia łączy akademicką wiedzę z zakresu medycyny i psychologii z podejściem integracyjnym, uwzględniającym wzajemny wpływ i zależności między umysłem, psychiką i somatyką, składające się na dobrostan człowieka. Więcej informacji na ten temat w zakładce Psychobiologia Zdrowia

Cel nauki

Celem nauki jest zapewnienie słuchaczom dostępu do najnowszej wiedzy z zakresu psychobiologii oraz przygotowanie ich do samodzielnej, wielopoziomowej pracy w kierunku osiągnięcia zdrowia i spełnienia. Kompleksowy program umożliwi poznanie własnych emocji, zależności i schematów, pracę z ograniczającymi przekonaniami i skryptami, głęboki rozwój świadomości i wprowadzenie korzystnej zmiany w rozwoju osobistym.  

Dla kogo?

Nauka Psychobiologii skierowana jest do wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianą problematyką zdrowia i choroby.

Do osób, które pracują w obszarze profilaktyki i ochrony zdrowia oraz tych, którym bliska jest medycyna integracyjna. Wiedza z tego zakresu to także doskonałe uzupełnienie wykształcenia osób pracujących z dziećmi, opiekunów, psychologów, pielęgniarek, położnych, lekarzy, osteopatów i fizjoterapeutów, psychoterapeutów, naturoterapeutów, osób zajmujących się doradztwem personalnym, coachingiem zdrowia oraz terapiami holistycznymi. 

Program adresowany jest również do osób, które pragną zmienić swoją jakość życia oraz tych, otwartych na nowatorskie metody w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. 

Jakie dokumenty zyskasz po ukończeniu Akademii Psychobiologii Zdrowia®?

W zależności od wyboru poziomu (A, B lub C) i zakresu programowego - świadectwo ukończenia lub certyfikat. Po ukończeniu nauki na poziomie C słuchacze otrzymują dwa dokumenty: Certyfikat ukończenia Akademii Psychobiologii Zdrowia Violetty Karys oraz Świadectwo ukończenia nauki w Akademii wydane we współpracy z OKiDZ we Wrocławiu. Dodatkowo osoby, które pomyślnie zdały egzamin na konsultanta, otrzymają tytuł Certyfikowanego Facylitatora Psychobiologii Zdrowia i Terapii Psychosomatycznej, uprawniający do pracy metodą psychobiologii w terapii.

Zachęcam do zadawania dodatkowych pytań w wiadomości e-mail: info@akademiapsychobiologii.pl

 

 

 

Program Akademii Psychobiologii Zdrowia © jest własnością Violetty Karys

Wszelkie Prawa Zastrzeżone ©

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.