Inwestycja finansowa i rekrutacja na kierunku Psychobiologia Zdrowia w WSZ EDUKACJA we WROCŁAWIU

INWESTYCJA FINANSOWA W WSZ EDUKACJA we WROCŁAWIU

Propozycje opłat za studia w roku akademickim 2019/2020

Opłata jednorazowa 6.100 zł

Opłata ratalna 2 raty x 3100 zł

Opłata miesięczna 10 rat x 640 zł

 

Promocje dla kandydatów na studia podyplomowe

1. Promocja rodzinna

„Promocja rodzinna” obejmuje wszystkich rekrutujących się na studia podyplomowe, którzy spełniają podstawowy warunek – mają w pierwszej grupie pokrewieństwa osobę lub osoby, które są absolwentami lub studentami WSZ „Edukacja” (lub innych szkół należących do OKiDZ „Edukacja”). Do pierwszej grupy pokrewieństwa zaliczani są: małżonek, dzieci, wnuki, prawnuki, rodzice, dziadkowie i pradziadkowie, pasierb, zięć, synowa, rodzeństwo, ojczym, macocha oraz teściowie.
Zniżka wynosi 10% kwoty czesnego dla osoby zapisującej się na studia (przez cały okres studiów podyplomowych w WSZ „Edukacja”).

2. Pakiet absolwencki - 10% taniej na usługi Grupy Edukacja

Absolwentom szkół „Edukacja” (licea, szkoły policealne, studia I stopnia, studia II stopnia, studia podyplomowe, kursy) przysługuje zniżka w wysokości 10 % na czesne za studia podyplomowe WSZ „Edukacja” (przez cały okres trwania studiów).

3. Promocja "2 w 1"

Promocja „2 w 1” przeznaczona jest dla studentów studiów magisterskich lub podyplomowych w WSZ „Edukacja”, którzy chcą rozpocząć studia na drugim kierunku (studiów podyplomowych). Zniżka wynosi 20% wysokości opłaty czesnego i obejmuje cały okres jednoczesnych studiów na dwóch kierunkach w WSZ „Edukacja”.
Promocje nie sumują się. Zapraszamy na studia podyplomowe w WSZ „Edukacja” i do skorzystania z jednej z naszych promocji.

 

Chcesz rozpocząć studia?

Zapisy i Rejestracja tylko przez stronę uczelni a wszelkich informacji udziela dziekanat Studiów Podyplomowych - kontakt:

http://wszedukacja.pl/studia-podyplomowe/kontakt/

Zarejestruj się online na kierunku i przejdź do rekrutacji na stronie uczelni WSZ EDUKACJA we WROCŁAWIU

http://wszedukacja.pl/studia-podyplomowe/kierunek/psychobiologia-zdrowia/opis-kierunku/

Informacje merytoryczne o tematyce kierunku i organizacji zajęć edycji 2019/2020 pod nr telefonu 508 399 778 u opiekuna kierunku Pani Violetty Karys.

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.