ZWIĄZKI I WZORCE MYŚLENIA - Wykład - YOU TUBE

ZWIĄZKI I WZORCE MYŚLENIA

https://youtu.be/gG85oPNfSA0

ZWIĄZKI I WZORCE MYŚLENIA - Zapraszam do wysłuchania wykładu na temat oczekiwań i wyobrażeń w związkach.

Ja tworzymy związki w życiu? Jak na podstawie naszych wyobrażeń chcemy wcisnąć w ramy obrazu, który stworzyliśmy, drugą osobę? Co z tego wynika?

Dlaczego cierpimy w związkach i ranimy siebie nawzajem? Jak działają mechanizmy uzależnienia oraz poczucie niekompletności i braku wartości? Co zrobić, aby było inaczej? Kluczem jest wzięcie odpowiedzialności za własne szczęście i brak oczekiwań w stosunku do drugiego człowieka. Nie jest to łatwe, jednak jest możliwe, gdy z dystansu obejrzymy wzorce i mechanizmy myślenia i działania, którymi kierujemy się w życiu w relacjach i związkach.

Pozostałe filmy na kanale You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCJXbfyjUAvU54KqC7QRrDHg

Powrót do zakładki OPINIE na stronie: https://www.akademiapsychobiologii.pl/opinie

Wszystko o Akademii Psychobiologii Zdrowia https://www.akademiapsychobiologii.pl/akademia-psychobiologii-zdrowia-online-20202022

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.