DEPRESJA I PERFEKCJONIZM MODUŁ 8 - Fragment wykładu - YOU TUBE

DEPRESJA I PERFEKCJONIZM

MODUŁ 8 Akademii Psychobiologii Zdrowia - fragment wykładu

https://youtu.be/A-ixZRXCR_Q

PRZYCZYNY DEPRESJI - nagranie jest obszernym fragmentem "wykładu na żywo" z Modułu 8 dla słuchaczy edycji Akademii Psychobiologii Zdrowia Online - Depresja, stany obniżonego nastroju i zaburzenia lękowe w koncepcji Psychobiologii.

Zapraszam do wysłuchania wykładu na temat przyczyn depresji i perfekcjonizmu. Obniżony nastrój czy depresja mogą stać się przeszłością. Każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od tego pierwszego kroku. Więc jeśli wiesz, że Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość, wybieraj świadomie. Czy wiesz już, jakiej rzeczywistości pragniesz dla siebie?

Nagranie jest przykładem tego jak pracuję ze studentkami i słuchaczkami prowadząc Akademię Psychobiologii Zdrowia dla osób które są zainteresowane nauką w mojej akademii.

Pozostałe filmy na kanale You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCJXbfyjUAvU54KqC7QRrDHg

Powrót do zakładki OPINIE na stronie: https://www.akademiapsychobiologii.pl/opinie

Wszystko o Akademii Psychobiologii Zdrowia https://www.akademiapsychobiologii.pl/akademia-psychobiologii-zdrowia-online-20202022

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.