Niebieska Pełnia w Wadze - 19 kwietnia

Data: 18.04.2019

NIEBIESKA PEŁNIA  - To już druga Pełnia w Wadze - 19 kwietnia!

 

20 marca pisałam o pełni w wadze podczas marcowej równonocy, przed nami pełnia 13:12 ponownie w tym samym znaku Wagi. Co to dla nas oznacza?

 

Jeszcze GŁĘBIEJ W RELACJACH - czyli kontynuacja tego co zostało niedawno zapoczątkowane. Czas RÓWNOWAGI w dawaniu i przyjmowaniu, czas uzdrawiania zranień z przeszłości z prawem do bycia w harmonii.
Waga jest pełna elegancji, kocha sztukę, jest artystyczna, maluje obrazem, ruchem, tańcem... spójrz przez pryzmat jej zmysłów na swój Związek...

 

Zadaj sobie pytania:
- W jakim aspekcie Twojego związku odczuwasz brak równowagi?
- Jaki jest obraz związku w którym jesteś? Namaluj go swoimi zmysłami...
- Czy jest harmonijny, z przestrzenią do swobodnego oddechu?
- Czy masz poczucie przymusu, tłamszenia, przekraczania granic?
- Czy to Ty napierasz, jesteś roszczeniowy, drapieżny?
- Czego potrzebujesz dla zrównoważenia w waszym związku?

 

Pełnia, podczas której jesteśmy bardziej emocjonalni, pomaga wydobyć wewnętrzne konflikty na powierzchnię... jest jak prezent... przyjmij i rozpakuj... zobacz jaka/jaki jesteś w relacji z ukochaną osobą... I nie chodzi tu o latające artystycznie malowane talerze z serwisu babci podczas eleganckiej kłótni... Tylko o zobaczenie Siebie w zachowaniach drugiej Osoby, bo ona jest Lustrem... Uważaj by nadmiar energii nie wywołał niezadowolenia i agresji, które przesłonią Wam obraz. Pełnia to czas wzmocnienia aury, wykazanie się talentami, wzrost kreatywności i duchowości. Dążenie ludzi do odnowy przy słabym potencjale wywołuje jednak emocjonalność i zbytnią reaktywność.

 

Jeśli dodam do tego, że "19" ma wojownicze usposobienie, nie znosi ograniczeń, dąży do wolności, jest władcza i niezależna, pragnie zmian w relacjach i otoczeniu, prowokuje upadki a opanowanie przychodzi jej z trudnością... to będzie się działo... więc masz jeszcze szansę przy odrobinie uważności na nieprzedawkowanie emocji i działań... Bo atmosfera tej Pełni może sprowokować Cię do kłótni, pakowania walizki, rozstania, odejścia... A refleksja pojawi się po czasie... bo wypowiedzianego Słowa już nie zatrzymasz...

 

Jeśli więc czujesz, że chce Cię wyrzucić za burtę, trzymaj ster

 

Przy marcowej Pełni dostaliśmy szansę na przerobienie najważniejszego tematu "w relacjach"... Jeśli byliśmy uważni, to teraz mamy szansę postawić kropkę "nad i". I cieszyć się z Obecności kochanej Osoby w naszym Życiu...

 

Kochani Twórczej Pełni w Miłości Nam życzę

 

Autor: Violetta Karys
Umieszczono na Facebooku 19.04.2019

 

Najbliższe warsztaty dla Ciebie w Akademii Psychobiologii Zdrowia to
"Pieniądze w Psychobiologii - Twoja Świadomość Finansowa"

Terminy:
Szkolenie: Wrocław - 28.04.2018, początek godz.9.30 - 18.30
https://www.facebook.com/events/403433803821971/

Szkolenie: Katowice - 01.05.2019, początek godz. 9.00 - 18.00
https://www.facebook.com/events/596814567453227/

Szczegółowe informacje i zapisy w Akademii kontakt: 508 399 778

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.