Magiczna moc marcowej równonocy

Data: 20.03.2019

MAGICZNA MOC MARCOWEJ RÓWNONOCY

 

Zbliża się magiczny czas - nadchodząca pełnia w Wadze 21 marca będzie połączona z czasem Równonocy Wiosennej, która przypada na dziś w środę o 22:59, oraz z początkiem astronomicznej wiosny. Marcowa równonoc oznacza początek rozkwitu, więc jeśli pragniesz żyć w zgodzie z naturą, świętuj nadejście wiosny! Mądrość ludowa głosi, że sprzyja zakochaniu...

 

GŁĘBIEJ W RELACJACH - w tym tygodniu...

To czas naszych relacji, związków, równowagi w dawaniu i przyjmowaniu, czas uzdrawiania zranień z przeszłości z prawem do bycia i poczuciem winy w tle.

 

Uwaga... Dostaniemy przy kosmicznym wsparciu układu gwiazd powtórkę z naszego jednego najważniejszego tematu w relacjach, którą musimy przerobić, więc bądźmy uważni, bo od dziś do końca weekendu będzie mocno emocjonalnie (czytaj: twórczo) <3

 

Z równonocą związana jest też legenda, która głosi, że w tym dniu powinno być możliwe postawienie jajka w pozycji pionowej ;-). Nie wiadomo skąd wzięła się ta celebrowana do dzisiaj tradycja, możliwe, że zapoczątkowali ją Chińczycy, którzy wybrali jajko jako symbol równowagi.

 

Nawet jak wyrzuci Cię za burtę, trzymaj ster <3

 

Autorka: Violetta Karys

Umieszczono na Facebooku: 20.03.2019

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.