Choroba jako narzędzie samopoznania

Data: 26.03.2019

Choroba jako narzędzie samopoznania

 

Zjazd Moduł 11 Akademii Psychobiologii Zdrowia Violetty Karys we Wrocławiu odbędzie się już w ten weekend w dniach 30 - 31 marca 2019.

 

Jesteśmy chwilę przed czerwcową certyfikacją. Fantastyczna grupa wyjątkowych studentów już za chwilę kończy edukację... Muszę sobie jakoś z tym poradzić... dzieci w końcu wyfruwają... w biologii to oczywiste...

 

O czym będzie tym razem podczas szkolenia? "Psychobiologia - praca z pacjentem na żywo - przypadki - przygotowanie do certyfikacji - praca z odczuciem - leksykon odczuć". Dwa dni warsztatów z Metod i Narzędzi Psychobiologii w terapii psychobiologicznej.

 

Będzie też biologicznie i nieco metafizycznie... bo Psychobiologia tak naprawdę odbiera pacjentowi możliwość traktowania choroby jako alibi dla jego nie rozwiązanych problemów. Pokazuje, że chory nie jest niewinną ofiarą jakichś niedoskonałości natury, lecz sam jest sprawcą swej choroby.

 

Jak to się dzieje? Poprzez cień... Cień powoduje chorobę – spotkanie z cieniem uzdrawia! To jest klucz do zrozumienia choroby i zdrowia. Symptom jest zatopioną w materii częścią cienia. W symptomie manifestuje się to, czego człowiekowi brakuje. W symptomie człowiek przeżywa to, czym nie chciał żyć w świadomości. Symptom drogą okrężną, poprzez ciało, przywraca człowiekowi integralność. Zmusza to człowieka do życia odrzuconą zasadą i do jej urzeczywistniania. I to jest mega ważne.

 

Tak oto symptom czyni człowieka zdrowym – jest cielesną namiastką tego, czego brakuje duszy. Choroba bowiem czyni uczciwym! W symptomie choroby przeżywamy wyraźnie i w sposób widoczny to, co w naszej psychice pragniemy skryć i odrzucić. Symptom jest somatycznym zagęszczeniem tego, czego brakuje nam w świadomości. Czyni człowieka uczciwym, uwidaczniając odrzucone treści...

 

Chcesz poznać siłę duszy... spójrz w oczy...
Czasami dostrzeżesz w nich bezmiar miłości... czasami pustkę... czasami zło... nie słuchaj słów ... tylko spójrz... i wiesz wszystko...

 

Autorka: Violetta Karys

Umieszczono na Facebooku: 26.03.2019

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Zapisuję się do nieodpłatnego Newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach. Akceptuję Politykę prywatnosci i Regulamin Newslettera.

close

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.